player242

Problém s headsetem

Ahoj všichni, mám problém se sluchátky. Na začátku (asi měsíc) fungovali, ale pak začli blbnout, až do teď. Zvuk jede jen do jednoho sluchátka a když natočím hlavu tak do obou a to jsem moc nepochopil. Hlavu bych musel mít natočenou jako blázen a sejně bych neviděl na monitor. Tohle mi dělali asi 3 head sety, ale reproduktory jedou v pohodě. Nevím co to je. (Omlouvám se za špatnou češtinu.) Předem děkuji za odpověď.
Doplňuji:
ZK: Realtek HD

Odpovědi
Reuef

a vzdycky ti to ty headsety delali az po nejaky dobe ? jestli jo tak bud : kupujes si nekvalitni a kvuli tomu tam nekde je spatnej kontakt nebo si kupujes sice kvalitni ale kabel si nekde u PC poskodis – o nejakej ostrej roh o kolecko u zidle…

player242

Nepoškodím a sluchátka kupuju kvalitní.