Avatar uživatele
Dobik

Problém s hamachi

Zdravím, mám odst závažný problém s odinstalováním hamachi. Tento program my zneprístupnoval přihlásit se na 1 server ze hry minceraft, proto sem ho musel nejak odinstalovat, jenže to nešlo, já měl starou verzy hamachi a odinstalovat šla jen ta nejnovější, tak sem hledal jiné řešení, našel sem na internetu návod jak ho odinstalovat: měl sem jít do Documents and settings – pak do složky se svím uživatalem – Local Settings – Data aplikací a tam odstranit hamachi(to šlo) pak sem měl promazat všechny registry s hamaci(start-spustit-regedit-úpravy-najít hamachi)už sem jich mel odstranených celkem 30 ale pak už to nešlo odstranit ukazovalo mi to „Klíč nejde odstranit“, tak sem myslel že už to mám asi všechno a tamto je nejaka nepotrebna blbost, znovu sem stahl hamachi ale pri instalaci my to ukazovalo že mám v PC starší verzy hamachi a jestli ji chcu odstranit a nahradit novou verzý, klikl sem na ano ale pak když už sem to měl skoro nainstalované mi skočila tabulka že ta stará verze nemúže byt odstranena a prí mám kontaktovat „Technical support group“, potreboval by sem nejakou radu jak to mám uplňe odinstalovat aby mi to šlo pak nainstalovat znovu :) dekuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4210 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet