Problém s hamachi

Zdravím, mám odst závažný problém s odinstalováním hamachi. Tento program my zneprístupnoval přihlásit se na 1 server ze hry minceraft, proto sem ho musel nejak odinstalovat, jenže to nešlo, já měl starou verzy hamachi a odinstalovat šla jen ta nejnovější, tak sem hledal jiné řešení, našel sem na internetu návod jak ho odinstalovat: měl sem jít do Documents and settings - pak do složky se svím uživatalem - Local Settings - Data aplikací a tam odstranit hamachi(to šlo) pak sem měl promazat všechny registry s hamaci(start- spustit- regedit- úpravy- najít hamachi)už sem jich mel odstranených celkem 30 ale pak už to nešlo odstranit ukazovalo mi to "Klíč nejde odstranit", tak sem myslel že už to mám asi všechno a tamto je nejaka nepotrebna blbost, znovu sem stahl hamachi ale pri instalaci my to ukazovalo že mám v PC starší verzy hamachi a jestli ji chcu odstranit a nahradit novou verzý, klikl sem na ano ale pak když už sem to měl skoro nainstalované mi skočila tabulka že ta stará verze nemúže byt odstranena a prí mám kontaktovat "Technical support group", potreboval by sem nejakou radu jak to mám uplňe odinstalovat aby mi to šlo pak nainstalovat znovu :) dekuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Otázka ještě nemá žádnou odpověď.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.