martinpelan

Problém s Grafikou Mafia 2

Dobré odpoledne,pře­devčírem sem si koupil hru mafia 2.Problém je v tom že mám notebook Dell inspiron 7720 : procesor i7,ram 8 g,grafika geforce gt650.A v procesoru mám integrovanou grafiku intel HD graphic 4000.A mafia 2 používá grafiku procesoru a moc se mi to laguje a rád bych použil grafiku od nvidia . poradítemi ? :D
Doplňuji:
doplňuji když v ovládacích panelech nvidia zadám ať se ta mafie 2 spustí nvidií a ne integrovanou grafikou tak se mi mafie nespustí…

Odpovědi
cochee

Našel jsem podobný problém na Dell fóru. K přepínání grafik slouží kontrolní panel Optimus. Pokud v něm nejde grafiky přepínat, je nutno odinstalovat a zase zpět nainstalovat ovladače obou grafik; použij nejnovější verze ze stránek výrobce.