cartenoire

Proč mi nejde nainstalovat google play? (instalace aplikace)

Mam telefon LG 90 chci si stahnout aplikaci z Google play. Najdu si aplikaci kterou chci dam INSTALOVAT na displeji se mi obevi: aplikace bude brzi nainstalovana do vaseho zarizeni.
Ale dal se nic nedeje aplikace se nenainstaluje ani nikde v telefonu o ni nemam zminku.
Kdyz si na google play najedu do mich aplikaci obevi se mi tam instalovano.
Tak kde je zakopany pes? predem diky za odpovedi…

Odpovědi
Dochy

jste si jist, že jste nainstaloval plnohodnotnou aplikaci? Pošlete nba ní odkaz… Nemohl to být jen widget, nebo jak se tomu u androidu říká? (miniaplikace pro přidání na plochu, dost často třeba jen tlačítko s nějakou funkcí, okénko s přehledem předpovědi počasí apod…). Tyto pak nejsou v seznamu aplikací (pokud ji chcete spustit) ale můžete ji přidat na plochu…