butterfly

Problém s facebookem

Dobrý den,otevře se mi hlavní stránka i profil na facebooku. Ovšem, když chci na nějakou aplikaci, hru fotku, přijmout přátelství, tak se ukáže jen prázdná stránka. Nemohu kouknout ani do nastavení. Zkoušela jsem založit nový profil, ale po aktivačním e-mailu jsem nic neotevřela. Zkoušela jsem to na několika PC, ale je to stejné. :( Přitom na hl. stránce vidím, že ostatním to musí fungovat! Proč ne mě?

Odpovědi
anonym

všechny problémy o kterých píšete se týkají přetížeností serverů facebooku.. Nic se stim nedá dělat, dokud je neposílí. Jednoduše řečeno, moc lidí najednou online a servery nestíhají… Můžete zkusit chodit mimo „špičku“ tzn. v nočních hodinách a nebo naopak v brzkých ranních.. Pokud ani skrz toto se nedostanete na FCB, tak choďte přes odlehčené verze:

lite.facebook.com //odlehčená verze, není chat.. jednoduchý vzhled.. omezení možností..

m.facebook.com //mobilní verze, na kterou se dostanete i skrz pc. Na tu se dostanete vždy, ale je hodně ořezaná, pokud se připojujete skrz mobil, tak víte.

Další možnost, pokud se tam vůbec nedostanete, ale budou vám chodit informační zprávy/maily co se na fcb děje, tak můžete přímo na ně odpovídat (předtim by se to mělo na FCB aktivovat, ale je možné, že už to máte. Já to měl taky..). Odpověď pak příjde jako normální další příspěvek do diskuse.

V případě, že jsou pro vás informace přínosné, popřípadě nejsou.. Prosím o hodnocení.