Yavin

Problém s emailem

Stáhl jsem si email manažer Mozilla Thunderbird. Normálně mám účet na Seznamu, ale protože se my to ucpávalo, tak jsem si stáhl Thunderbird. Ale teď se mi zprávy ukládají na Thunderbird, ale i na Seznam…
Poradíte?
Doplňuji:
My – mi Omlouvám se................

Nejlepší odpověď
Alesh

Ucpávalo? Jako, že jsi dosáhl limitu velikosti schránky? Si ji zvětši, ne? Seznam to nabízí, mně ji zvětšili zadarmo, někdy za to chtěli nějakou sms za pár korun.
Každopádně bych se na seznam vyprdnul a registroval se na gmail.com … já vím proč 🙂

Další odpovědi

Pokud si chcete zprávy ze Seznamu stahovat do počítače a na Seznamu je neskladovat, tak v Thunderbirdu zvolte: Nástroje/Nastavení účtu/Nastavení serveru a zde zrušit zaškrtnutí u „ponechat zprávy na serveru“. Pak by se stažené maily měly ze Seznamu hned smazat.