moncl

Problém s disketovkou

Když dám disketu do PC tak ji vůbec nenačte.Píše to :disketa není naformátovaná­.Zkoušel jsem i jiné,ale vůbec nic.Taky jsem zkusil vyměnit disketovku,ale vůbec to nepomohlo.Mám starý ntb na diskety a proto ji potřebuji funkční.Co mám dělat?

Odpovědi
Michal Kole

Existují čistící diskety, co vyčistí hlavu mechaniky

Tom20

Ta disketovka se musí(pokud není)naistalovat přes DOS nebo pomocí nějakého programu ve Windows.A nebo jak říká tady Kole,musíš to vyčistit tou disketou.Muže v tom být špína.Ale s instalací neporadim,protože v tom se vůbec nevyznam.Jedině můžu doporučit někoho chytrýho,nebo servis.

dvdk

Nebo pokud ji potřebuješ nutně, tak si můžeš koupit externí disketovku.