FikeCZ

Problem s Deamon Tools Lite

Stahl sem si test drive unlimited 1 ISO…nahraji ho do deamona a spustim objevi se tabulka připojuji obraz po chvili zmizne a tim to skonči…Tak jsem zkusil nahrat Traktor zetor ISO ktery mi vždycky šel udělal to same připojuji obraz pak tabulka zmizla a nic se nedělo…Poradíte co s tim??Díky
Doplňuji:
Včera sem ho odinstalovaval a daval novy takže to asi ne…No dobře ale když mi ted nejde ani jedna hra ktera na tom vždycky šla??

Odpovědi
martin14

Možná se stím programem něco stalo zkus ho odinstalovat a pak si stáhni a naistaluj nový.
A nebo za to může ten Test Drive Unlimited 1.