Ufon 009

problém s citací

Může se v ročníkové práci (stejné jako bakalářka) citovat informace s cizí práce? … našel jsem na webu cizí práci v AJ v pdf, přeložil jsem si ji, udělal z pár stránek „výcuc“ a použil informace do své…může se to dělat?(harward. norma citací) díky za odpovědi…

Odpovědi
Mapel

Já v tom nevidím problém. Uvedu soupis literatury a označim co je citovaného. V tomto nevidím žádný rozdíl mezi ročníkovou a bakalářskou prací. Jedině pokud v zadání je, že to má být práce z vlastní hlavy bez použití jiné literatury. Ale to se mi nezdá.

jareknovak4

Může. Pokud to chceš „obejí“ najdi si jeho zdroje, přímo toho co cituješ a uveď tyto zdroje. A máš to s celou elegancí. 🙂

Watermole

Ahoj, vím, že u nás ve škole moc nemají rádi, když citujeme z cizích bakalářek. Ale pokud to u vás nikomu nevadí a poku to řádně odcituješ a uvedeš zdroj, tak myslím, že by to mělo být v pořádku :)