p-e-t

Problém s babetou, nemá výkon. Neví někdo co s tím? :(

Dobrý den všem, mám problém s babetou, je po výbrusu, jiskru hází, benzín tam jde, ale prostě když jí rozšlapu a chci jet tak prostě nemá výkon přidávám plyn, ale ten jako by ani nereagoval. Jako sice slysim a cejtim, že když přidám plyn tak to malinko zabere, ale proste stejně to jede krokem. Zrychlí jen tehdy když jí pomůžu rozšlapáním. Ale ona sama nezrychlí prostě nemá výkon. Zkoušel jsem seštelovat i předstih, ale tím to není, neví náhodou někdo co s tím může být?
Doplňuji:
Výfukem to není :( i když jsem ho sundal jela úplně stejne furt bez výkonu.

Nejlepší odpověď
brillant

něco je tady
http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=v%C3%BD­kon+babeta&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
sevos

Zkus vyčistit výfuk,na to ja háklivá.
Doplňuji:
je

BANAN93

a profouknout trysky (nebo zkusit dotahovat popřípadě povolovat)
Doplňuji:
vyčistit plovátko a hadičku

venkovan

Zkus nastavit správný předstih

mojitek

vyčistit a seštelovat karbec,musí tam být ty správný trysky.Taky jestli ti to nepřisává tzv.falešný vzduch-to potom dělá to jak to popisuješ