Dalexa

problém s avi soubory

Nevím si rady. Nahraji si na DVD filmy v avi formátu. Tolik, kolik se jich na DVD vejde. Nahrávám jako datové DVD. Filmy na pc jdou přehrát, jsou kompletní, ale na přehrávači se mi sekají, nebo třeba nejsou k nalezení. Děkuji za každou odpověď, vždycky jste mi poradili dobře.

Nejlepší odpověď
sgr

jestly ty filmy ztahuješ z ulož to tak tam jsou takový nekvalitní AVI. videa mě to taky dělá to samý musíš je znovu převíst na nový AVI. ale lepší je když je převedeš na MPG přiložím ti tady dobrej převaděč.

Zdroj: http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/jednoduchy-prevod-formatu-s-format-factory/

Další odpovědi
Hlada

Zkuste jinou značku nebo výrobní šarži DVD a pomalejší vypalování. Na zkoušku vypalte filmy na DVD-RW. Možná, že také pomůže vyčistit mechaniku přehrávače.