Joker18

Problém s aplikací snapchat (přihlášení)

Dobrý den, už nějakou tu dobu mám aplikaci snapchat, ale nějak se mi podařilo odhlásit a když dávám heslo tak furt nic…tak jsem zkusil heslo změnil a zkoušel jsem znova , ale taky nic přitom údaje všechno sedí tak jak má být…Poradí mi někdo? díky.

Odpovědi
mirekborek

to nemusíš ani skoušet snapchat je blbost sám sem ho měl a je to totální kravina! ;) ale jestli to chceš vědět tak si počkej ;) čau :)

Vladienmusic

Když se objeví něco jako “Oh no! Your login temporarily failed so please try again later”, a nepomůže ani několik rad od snapchat týmu ukrytých v odkaze pod touto hláškou,tak na 99% máte určitě rootlý mobil a některý proces, většinou nějaký od společnosti google, který aplikace snapchat vyžaduje máte ve snaze ušetřit paměť, nebo zrychlit systém zakázaný. Na vině může být i nevhodná ROM ve vašem telefonu, která byla nainstalovaná při úplné přeinstalaci vašeho systému v telefonu, také za účelem zbavit ho nepotřebných aplikací které byly součástí originálního systému android konkrétně pro váš telefon a spoustou zbytečných procesů, které běžely na pozadí od společnosti google. Bohužel, většinu těchto procesů aplikace snapchat při přihlášení kotroluje jestli jsou zpuštěny a pokud ne, tak vás ani nepřihlásí. Takže co opravdu pomůže když už nic nepomáhá, zálohovat si potřebné věci a udělat hard reset telefonu, kterým se telefon dá do továrního nastavení, přihlásit se ke svému google+ účtu, udělat update všeho, co je v telefonu a na snapchat se určitě už přihlásíte. Pokud v telefonu máte modifikovanou ROM, je nutné najít na internetu originální ROM přímo k modelu vašeho telefonu, většinou se dá najít přímo na stránkách výrobce vašeho telefonu, tu nainatalovat, popřípadě i potom ten root, ale opatrně se zakazováním služeb.! pokud si nemůžete dovolit nechat všechny služby spuštěné, z důvodů, že po následném nainstalování například instagramu, facebooku, nějaké té hry a ještě snapchatu vám to začne padat a hlásit, že je nedostatek vnitřní paměti, znamená to, že váš telefon má malou ram paměť a není vhodný pro současnou dobu, kdy těch aplikací a her chceme mít v telefonu čím dál víc, a nezbývá, než ho vyměnit za lepší. 500 Mb ram je totiž už málo.