Problém s aplikací snapchat (přihlášení)

Dobrý den, už nějakou tu dobu mám aplikaci snapchat, ale nějak se mi podařilo odhlásit a když dávám heslo tak furt nic...tak jsem zkusil heslo změnil a zkoušel jsem znova , ale taky nic přitom údaje všechno sedí tak jak má být...Poradí mi někdo? díky.

Odpovědi:

Pokročilý

to nemusíš ani skoušet snapchat je blbost sám sem ho měl a je to totální kravina! ;) ale jestli to chceš vědět tak si počkej ;) čau :)

Když se objeví něco jako “Oh no! Your login temporarily failed so please try again later”, a nepomůže ani několik rad od snapchat týmu ukrytých v odkaze pod touto hláškou,tak na 99% máte určitě rootlý mobil a některý proces, většinou nějaký od společnosti google, který aplikace snapchat vyžaduje máte ve snaze ušetřit paměť, nebo zrychlit systém zakázaný. Na vině může být i nevhodná ROM ve vašem telefonu, která byla nainstalovaná při úplné přeinstalaci vašeho systému v telefonu, také za účelem zbavit ho nepotřebných aplikací které byly součástí originálního systému android konkrétně pro váš telefon a spoustou zbytečných procesů, které běžely na pozadí od společnosti google. Bohužel, většinu těchto procesů aplikace snapchat při přihlášení kotroluje jestli jsou zpuštěny a pokud ne, tak vás ani nepřihlásí. Takže co opravdu pomůže když už nic nepomáhá, zálohovat si potřebné věci a udělat hard reset telefonu, kterým se telefon dá do továrního nastavení, přihlásit se ke svému google+ účtu, udělat update všeho, co je v telefonu a na snapchat se určitě už přihlásíte. Pokud v telefonu máte modifikovanou ROM, je nutné najít na internetu originální ROM přímo k modelu vašeho telefonu, většinou se dá najít přímo na stránkách výrobce vašeho telefonu, tu nainatalovat, popřípadě i potom ten root, ale opatrně se zakazováním služeb.! pokud si nemůžete dovolit nechat všechny služby spuštěné, z důvodů, že po následném nainstalování například instagramu, facebooku, nějaké té hry a ještě snapchatu vám to začne padat a hlásit, že je nedostatek vnitřní paměti, znamená to, že váš telefon má malou ram paměť a není vhodný pro současnou dobu, kdy těch aplikací a her chceme mít v telefonu čím dál víc, a nezbývá, než ho vyměnit za lepší. 500 Mb ram je totiž už málo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.