dmatejek777

Problém s Aplikací

Dobrý den,mám problém s Operou Mini. Mám Samsung Galaxy Ace-Android 2.3.6.Jde o to, že když serfuji na internetu na Opeře mini, otevřu si několik oken se stránkami a poté tuto aplikaci zminimalizuji a jdu napsat sms, celá Opera mini se mi vymaže, všechny rozečtené a otevřené maily jsou pryč a Opera se chová tak, jakoby byla poprvé spuštěna.Čím to může být?

Odpovědi
odik

Nedostatek paměti. Jedná se lowend telefon, takže když otevřeš další aplikaci, může občas nastat problém, že telefon nemá dostatek paměti, a tak aplikace na pozadí vypne. Některé mobilní prohlížece v takovém případě stránky zvovu načtou z internetu u jiných musíš začít úplně znova.

Dochy

standardní chování na androidu. Pokud má telefon málo prostředků (paměť), sestřeluje aplikace na pozadí. Záleží na aplikaci co všechno si uloží a znovu načte, aby po novém spuštění byl stav co nejblíže tomu před minimalizací.