Morčata331

problém s andukou pomozte prosím

Dnes k nám přišla moje kamarádka(kterou moc nemusím) Přišla protože její rodiče něco potřebovli nebo co. A já mám andulku. Ona hlasitě zařvala u andulčiny klece a trochu s ní zatřásla. Samozřejmě se moje andulka lekla. Byla krásně ochočená a ted vůbec nemá důveru. Co mám dělat aby všechno bylo zase jako dřív?

Nejlepší odpověď
beer

Hlavně ji k ničemu naučenému nenuť, dej jí čas a uvidíš, že třeba již následující den (případně za pár dnů) bude zase v pořádku.
Zkušenost

Další odpovědi
Packal

Nespěchej na ni. Začni si ji znovu opatrně ochočovat: dávání prosa z ruky, poté na prst… Atd. Ale neboj, nebude ochočení tak dlouho trvat jako prvně. Spíš to bude takové obnovení vztahů. 🙂