Littl3

Problém s aktivací GTA IV. Poradíte?

Mám problém, asi před rokem jsem si koupil GTA IV na PC, tak jsem si aktivoval kód a hral jsem, teď jsem dlouho nehral a dostal jsem nový PC, a když chci hru spustit, tak mi vyleze nějaký ověřování data vydání a chce to po mně unlock code a serial code.
Neví někdo, co s tím ?
(ten kód furt mám, ale nevím, kde najít ten druhý)

Odpovědi
Awe

co takhle mail?Bude to chtít ověření účtu,teď nevím přes co je to dělané, myslím že steam a windows live (či jak se jmenuje toto od windows)? Jiné východisko nevidím