RyanX

Problem s akne

Mam problem s napuchlem bolaku na nose. Pred 3 dny byl hodne velky(pres pulku nosu) tak sem to propichl jehlou a vymackal hnis. Takhle sem to delal az do dneska. Bolak je uz maly ale nevim, zda tam neco je. Propichl jsem to asi 7× ale pokazde tece jen
krev. Mam jit na kozni? Je to infekce?

Doplňuji:
Den po dnu se mensi…

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud se ti rána nezanítí, ´starej se´ o ni dál.
Pokud se ti zanítí, riskuješ i značné zjizvení, případně dokonce plastiku nosu.
😁
Každopádně tady z nás to nikdo neposoudí, nikdo tě nevidíme – takže si to rozmysli sám. Osobně bych tě za doktorem poslal, ale nechci z tebe dělat ´poseru´.
😉