Domca11

Poradíte, jak vyřešit chybu RunDLL?

Dobrý den při spuštění mého notebooku a přihlášení mi naskoce „runDll při spuštění souboru C:/Users/Domi­nik/AppData/Lo­cal/CompKingdom/{EC616A­D9–7962–2805–73073F8F8D60}­\CompKingdom. dll došlo k problémů.
Uvedeny modul nebyl nalezen.“ a pak je tam jen křížek a ok a černá obrazovka a když to vykrizkuji nebo potvrdim tak zůstane je černá obrazovka nic víc vše jsem zkoušel nevím co dal děkuji za odpověď .

Původní neotázka
Problem rundl

Odpovědi
Quimby

A co to má být za program ten Compkingdom? Podle internetu to spíše vypadá na adware, tak bych raději projel počítač antivirem. Když si to už zkoušel, tak jak to dopadlo? Našlo to něco? A co jiné antiviry/antiadware programy, ty také nic nevyhodily?
Jak, že zůstane černá obrazovka? Tohle není nic od windowsu, tak by měl v pohodě fungovat. Správce úloh nejde spustit?
Dělá to i na jiných účtech?