bubukaa

problém – řasenka One by one volum express

Mám ted novou tuhle – http://www.ma­ybelline.cz/PRO­DUCTS/Eyes/MAS­CARA/One_by_O­ne_Volum_Expres­s.aspx
řasenku, je super , akorát když si ji večer odličuji tak to jde špatně a připadá mi že si ji neodlíčím všechnu přitom mám odličovač na voděodolný makeup protože jsem předtím měla vodoodolnou ale ta šla dolů dobře, na téhle voděodolnost není napsaná nevíte někdo ?
ps: někdy mi i dost padají řasy při odličování
Doplňuji:
děkuju spkusím

Odpovědi
hanulka11

zkus ji odlíčit pleťovým mlékem nebo odličovacími ubrousky …každá chce své …ten odličovač co máš si nech na voděodolnou

Bublinnka

Z mých zkušeností je nejlepší voděodolnou řasenku odličovat dětským olejem. Kup si od JOHNSON & JOHNSON, nebo stačí Avril. A funguje to. Měla jsem kdysi taky takový problém, taky s maybelline – vůbec nešla odlíčit, to byla hrůza!!! Takže za mě dětský olej, opravdu to funguje :)

Rufus

Odličovací prostředky vůbec nekupuji, i když se líčím i s řasami. Kup si nebo si nech u kožní napsat Oilatum, čistící olej do koupele, na recept to vyjde laciněji, třebaže je toho 500 ml, i tak stojí za to si ho koupit. Večer vlažnou vodou opláchnu obličej, pak si trochu do dlaně dám Oilatum a konečky prstů lehce projíždím kolem očí a směrem dolů. Znovu opláchnu a když není všechno ještě dole tak repete. Když se lehce odušíš bez tření, tak na pleti zůstane jemný olejový filtr, co hydratuje pokožku. Kromě líčidel je toto moje jediná kosmetika. Mýdlo na obličej nepatří…

Zdroj: http://www.doc­simon.cz/zbozi/o­ilatum-emollient-roztok-500ml