DreamCatcher

Problém při instalaci Windows 7

Mám notebook VAIO od Sony, který velice zpomalil od doby kdy jsem ho koupil. Pouzil jsem recovery cdcka a vse jsem odstranil. Dale jsem pres usb snazil naistalovat verzi home premium vse slo rychle jen na upnem konci vyskocila hlaska chyba pri instalaci … kdyz zkousim instalaci opakovat tak instalace ztuhne po vyberu jazyka na obrazovce „Priprava k instalaci…“ zkousel jsem notebook zapnout a vypnout ale porad je to to same. Na forech pisi ze je to normalni ze se to stava ale pisi o 10 minutach. Dale jsem zkousel rady z nekterych for zakazat floppy drive ale bios u sony vaio je zjednoduseny a neni to tam. Zkousel jsem se dostat do comandu ale k nemu se taky neda dostat z duvodu nacitani. Mnohe fora pisi ze je to zapricinene zbytky souboru ktere zbyly z te predesle chybne instalace. Ptam se ma smysl cekat nebo je zde jina moznost.

Odpovědi
gecco

Nerozumím:

  1. když máš Recovery CD, proč instaluješ z USB?
  2. proč nereinstaluješ z RecoveryPartition
  3. kde jsi vzal instalaci na USB (co to je zač?)

___
To, že nespustíš „command“ – když nemáš dokončenou instalaci, je samozřejmé.

arygnoc

inštaliujte z recovery, nie z usb (boot z recovery).
pri inštalácii formátujte systémový disk (c:/).

😉