Kecar22

Problém po nainstalování Ovladačů grafické karty, pomůže někdo?

Zdravím mám celkem velký problém, dnes jsem si nainstaloval Nejnovější ovladače na moji grafickou kartu Nvidia GTS 450 (na dnešní hry už celkem nedostatečná) Ale k problému, po instalaci na mně vykuklo okénko se všemi věcmi co to mělo původně nainstalovat. U všeho byl křížek a text něco jako nezdařilo se, po té se mi rozlišení přeplo na 800×600, když jsem šel do Změny rozlišení obrazovky nepovolilo mi to více jak 1600×1200 (moje klasické je 1920×1080 – HD) ani po restartu pc se nic nezlepšilo, pokuď zkusím spustit ovládací panel Nvidia, tak mi to napíše že to nemůže najít grafickou kartu od Nvidia… Dokonce nejde změnit prostředí na WIndows Aero, píše to že moje grafická karta to nepodporuje (přitom sem ho ještě před chvilkou celé 2 roky měl :D) nevím jak si s tím mám poradit, zkoušel jsem opět spustit instalaci ovladače ale píše to že to nelze nainstalovat. Jediné co mne napadá je odinstalovat ovladače které tam mám, ale bojím se že pak nepůjdou ani ty nové. Stále nechápu jak Ovladače na grafickou kartu mi spíše moji grafiku totálně odepsaly. Prosím o radu.

Odpovědi
arygnoc

skúste bod obnovy (pri takýchto krokoch sa robieva), prípadne možnosť u nastavenia ovládačov >vrátiť späť<.
malo by to ísť i u víst.