bopo

Problém po inštalácii ovládača grafickej karty, ako sa poruchy zbaviť?

Dobrý deň,mám notebook od HP, model Probook 4340s, Windows 8.1, dve grafické karty – Intel HD Graphics 3000 a AMD Radeon HD 7500M/7600M. Po inštalácii ovládača pre AMD Radeon nastal problém. Po zaklapnutí obrazovky a následnom otvorení, sa notebook normálne spustí, ale hneď nato sa zasa sám od seba hodí do opätovného načítania, reštartu, následne všetko funguje bezproblémovo. Ovládač najprv stiahnutý cez oficiálnu stránku HP, nastal spomínaný problém, tak odinštalovaný, nová inštalácia z oficiálnej stránky AMD a opätovne rovnaký stav. Akým spôsobom tento problém odstrániť?

Odpovědi
Zbynas

Obávám se, že stahuješ ovladač ne trochu jiný typ karty nebo prostě ne zrovna plně fungující ovladač nebo ovladač určený pro jiný operační systém.

Quimby

Dělá to i v nouzovém řežimu?