nesnasims

Problém na klávesnice

Na klávesnici jsem si odrovnal Pravou šipku, ale nutně ji potřebuji.Nejde někde v nastavení pc přehodit funkci pravého tlačitka na jiné ??Poř. jkestli jo tak kde.Dík za odpovědi
Doplňuji:
právě že mám notebook

Nejlepší odpověď
Alesh

Máš několik možností:

  1. nechat opravit v servisu
  2. připojit si externí klávesnici
  3. pokud máš u NTB i numerickou klávesnici, tak stáčí vypnout NumLock a pak ti jako pravá šipka bude fungovat klávesa 6.

Další odpovědi
Conchus

Myslím, že jednodušší je koupě nové klávesnice. Takhle jsou tyto výrobky dělány. Na chvilku, neopravovat a po prvním problému vyhodit.