ShadowCZ

Problém, bluetooth místo wifi

Potřebuji pomoct, mám notebook Packard Bell EasyNote TE11HC(http://www.al­za.cz/packard-bell-easynote-te11hc-d519268.htm) a když zkouším pomocí F3 zapnout WIFI, načte to místo toho bluetooth, který tento notebook vůbec nemá(bluetooth načte jen ovladač, ale nefunguje). Nevíte co s tím?? (když odinstaluji ovladač bluetooth, tak se po zmáčknutí automaticky nainstaluje. A wifi mi jinak nejde zapnout.)

Odpovědi
T3NY

Řekl bych že věčina notebooků má vpravo dole na liště ikonku připojení k internetu, pokud tam není tak jedině Ovládací panely a tam „Síť a Internet“.