arygnoc

Probíhá tetování skutečně takhle?

http://www.su­per.cz/vtipky/20786-tetovani-maminky.html

Nejlepší odpověď
dědapetr

To záleží na každým jedinci kde má položený práh bolesti,mě to nebolelo.Jde oto aby to tetování prováděl profík který tomu rozumí.Ostatní infotmace dostanete přímo tetovacím salonu.

Další odpovědi
Mr3002

Tetování bolí, ale není to tak strašný. Tohle mi přijde nahrané.

I když jsem slyšel, že pokud na něj jde člověk den po větší konzumaci alkoholu, tak to bolí víc a špatně chytá barva, ale za to nedám ruku do ohně.

franku

Je to herečka.

sejtanka

Mě to nebolelo,myslím,že její reakce je nahraná,nebo těžce přehnaná.

Renata1605

No, bolí to, ale záleží na tom kde se tetuje. Někde víc, někde míň. Řvát jsem ale nemusela, stačilo se zakousnout do kapesníku…

Mucillinka

No tak takhle každopádně tetování neprobíhá.Já jsem se nechala v únoru tetovat na stejné místo jako paní z videa a určitě se nedá mluvit o bolesti..Věřte, že mnohem víc bolí piercing!!(mám dva)..Tetování trvalo přes hodinu a bylo mi to dokonce příjemné, tak si to přeberte :D :D Nebolí to!a určitě ne takto, jak je na videu, je to hraný a nebo přišla paní „herečka“ totálně na šrot!!Todle bych fakt nikdy tetovat nechtěla, takhle se chovat!!

Džuls

To video je prehnané. Mňa tetovanie vôbec nebolelo, a to som mala obavy, pretože moji priatelia ma dosť strašili. Ale bola to absolútna pohoda.