Zlatý

Probíhá tetování skutečně takhle?

http://www.super.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To záleží na každým jedinci kde má položený práh bolesti,mě to nebolelo.Jde oto aby to tetování prováděl profík který tomu rozumí.Ostatní infotmace dostanete přímo tetovacím salonu.

Další odpovědi:

Tetování bolí, ale není to tak strašný. Tohle mi přijde nahrané.

I když jsem slyšel, že pokud na něj jde člověk den po větší konzumaci alkoholu, tak to bolí víc a špatně chytá barva, ale za to nedám ruku do ohně.

Bronzový

Je to herečka.

Bronzový

Mě to nebolelo,myslím,že její reakce je nahraná,nebo těžce přehnaná.

No, bolí to, ale záleží na tom kde se tetuje. Někde víc, někde míň. Řvát jsem ale nemusela, stačilo se zakousnout do kapesníku...

Pokročilý

No tak takhle každopádně tetování neprobíhá.Já jsem se nechala v únoru tetovat na stejné místo jako paní z videa a určitě se nedá mluvit o bolesti..Věřte, že mnohem víc bolí piercing!!(mám dva)..Tetování trvalo přes hodinu a bylo mi to dokonce příjemné, tak si to přeberte :D :D Nebolí to!a určitě ne takto, jak je na videu, je to hraný a nebo přišla paní "herečka" totálně na šrot!!Todle bych fakt nikdy tetovat nechtěla, takhle se chovat!!

Pokročilý

To video je prehnané. Mňa tetovanie vôbec nebolelo, a to som mala obavy, pretože moji priatelia ma dosť strašili. Ale bola to absolútna pohoda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.