bolak

Probíhá teď i někde v zahraničí reality-show Vyvolení nebo nějaká jí hodně podobná, která se dá sledovat online?

Teda krom Slovenska samozřejmě. Říkal jsem si že by se z toho dal možná naučit jazyk, sledovat obyčejný rozhovory lidí.. Já vim že sice nejsem žádná arabela, ale i tak bych možná něco pochytil, ne? Kor kdybych se na některý ty slova nebo věty zeptal, voni tam ti účastníci dost často opakujou stejný fráze, ono taky většinou jsou tam dost hloupý lidi, takže mají omezenou slovní zásobu a někteří z nich používaj jen několik různých vět.. :)
Doplňuji:
redy: To já už umim.

Nejlepší odpověď
redy

Tam se nenaučíš nic,jen bejt sprostej. Tydle show jsou i pro mě nekoukatelný.
Ale může to bejt i moji nulovou inteligencí, třeba sem nepochopila tu hloubku myšlenky, těch zůčastněných :/