unabomber

Probíhá nějaká soutěž od Marlboro/Phillip Morris?

Ahoj,
s chutí otevírám krabičku Marlboro touch a všímám nějakého kódu pod víčkem. S radostí že něco vyhraju hledám na internetu kam kód zadat, ale nic nemůžu najít, probíhá nějaká soutěž, něco? Netuší někdo k čemu ten kód slouží?

Děkuji

Odpovědi
Hans51

Pokud si dobře vzpomínám, Philip Morris měl soutěž Vybav si království, která je prodloužena někdy do druhé poloviny prosince.

VD

Telefon.. google store.. apka virgla→ log to m-point.. aukce.. mám vyhraný zipák za chvíli chci hodinky smart watch od sony a tak.. bav se…

Vanessa246

Zadejte kod na www.up4prague.cz ja teda dostala letacek primo od hostesky marlboro na jedny akci rovnou s kodem ze dostanu listky na koncert a poslali mi je elektronicky.Takze to bude asi to same.