afro.minerva

Pro změnu léčba oparu na rtu.

Pro změnu mne trápí opar na rtu. Kojím, nemůžu nic brát ani mazat na ten opar Vektavir bez vědomí lékaře. Existuje něco co by alespoň zmírnilo tu bolest?

Odpovědi
panenka

taky jsem kojila a na opar na rtu jsem používala mastičku DUVIRA koupíte jí v každé lékarně bez předpisu a stojí do 100 kč.má nasládlou chut dávejte si vždy trochu 3 krát denně a uvidíte že vám do deseti dnů opar zmizne jako mě.nebo pak si tam můžete dávat i obyčejnou pastu.

kenyrts

já osobně si dávám na opar pouze "Framikoin"je sice na předpis,ale mně hlavně pomáhal tím,že se opar zvláčnil a nebyl tolik citlivý(je v něm penicilín,takže i hojí).Jinak co se týče doby léčení,tak léčený nebo neléčený,vyjde asi tak nastejno ±1–2 dny.

Michal

Potřete opar zubní pastou.

zdemo

Pro doplnění předešlých odpovědí bych ještě uvedl,že je výborným „lékem"na opar propolis.Je to včelí produkt volně dostupný a účinek má skoro "okamžitý“.Je ale nutné vědět, zda nejsi alergická na včelí produkty.Pak je nutné přiměřeně naředit, např.vodou.

Zdroj: vlastní zkušenost

Málče

Určitě zkuste mastičku na rty KOSMÍN(obsahuje heřmánek a kafr). Můžete si také udělat odvar z meduňky a tímto si opar potírat. Zklidní a opar dříve odejde. Odvar nechte zchládnout. Já si takto opary ůspěšně léčím.