lukas.zmizik

pro ženy: vadí vám předčasná ejakulace? (u muže)

pokud tedy tělesně obcujete nebo provádíte orální koitus…

…je to jen moje otázka, nikoli můj problém…

Nejlepší odpověď
Bezradná

Mě osobně ne..Připadá mi to jako důkaz toho, že je žena pro muže stále velmi přitažilvá ;)

Další odpovědi
petra15

Vadi ? Vubec ne, v zadnem pripade ! Naopak .Je treba si na milovani vzit dostatek casu…ja… tak napr. dnes…lezela na zadech a on vedle mne na boku, ja pri tom masturbovala a on me „zasoboval“ polibky,pak ale prisel na ten napad mi „tam strcit prst“, a okamzite jsem byla…,jeho to pekne vzrusilo a hezky me postrikal…,bylo to uzasne…,i love it:)

briketka10

nikdy mi nevadila, ale teď
nemám s kým obcovat 😁

led

Lukaš, vyčkaj,
až dorastieš, zistíš to.

horke-kakao

no tak jelikož nepoužívám antikoncepci, tak mi to vadí hodně. ale pokud máme kondom, tak je mi to jedno, ale jde taky o to, aby nebyl teda za 2 minuty, to by pro mě nemělo ani smysl se svlíkat.
já si každýho chlapa vytrénuju tak, aby vydržel asi 30 – 50 minut a na konci jsme oba rádi, když se udělá :)) člověka, kterej je hotovej za 2 minuty a má s tím velký problémy, bych si na sex asi nevybrala, pokud by to nebyl současnej přítel, v takovym případě bych se mu snažila pomoct. jinak pochopitelně když je někdo hnedka…tak to chce pak trénink.
Doplňuji:
edit – pro doplnění dodávám, že moje zkušenosti jsou takové, že když už kluk ,, je", tak pak už dál pokračovat nechce… se svým ex jsme měli klidně dvě nebo tři kola po sobě během pár hodin, ale u vztahů ,,na jednu noc" je zřejmě pro kluka prioritou se udělat a potom se rozloučit,,,

petra15

Bezradna,
opravdu 100 % pekna odpoved !!!,dekuji ti, ze jsi to za nas zeny tak nadherne vyjadrila, a vitam te v klubu zen, milujicich muze nade vsechno…,oni jsou prece nase nejdrazsi poloviny…

lukas.zmizik

led: až vyrostu, tak mě to vadit nebude, ba naopak:)

gagaga

Peti, ja Vam fandim.., ale trochu se bojim, ze nam sem za 2 mesice budete vkladat i fota :)

  • iv-

petra15

:):)

gagaga

peti, a bundu jste si dnes sundala ?!!
:p

petra15

no, bunda to byla jen jednou…ale k tomu uz pribyli taky jeste i kalhoty ,atd…my holky to nemame lehky, …ta laska je k nam moc laskava…

arygnoc

sem s nimi!

----*

  • iv-: to sa mi páči – pozitívna motivácia ;)

gagaga

ary, tak zacnete ! :p

arygnoc

no ja nemám také aerodynamické tvary, na ktorých by oko láskyplne spočinulo.

i keď, ktovie čo sa vám, ženám, vlastne páči.

:))

gagaga

pacilo .. ;(

lukas.zmizik

tahle možnost je tu pro všechny:)

led

Nie je, foto sem môžu vložiť len registrovaní užívatelia facebooku a to nie sú všetci.

briketka10

😁

gagaga

briketko, co by jsme my 2 daly i za tu predcasnou, ze ?? :))

  • iv-

petra15

a co by teprve za to dala ajold? ahold kde jsi ?

petra15

ahold mi napsala o „me onanii“- tak to nazvala v mojem,dnes jiz legendarnim prispevku „Pristihla jsem…“,hned jsem se snazila ji kontaktovat ,ale nehlasi se…

briketka10

to né, ale já fakt nemám
žádnýho klučíka a jen tak
občas jsem ještě žádnýho
nenašla bů :(

petra15

Briketko,
a co kdybys napsala Lukasovi ? Kdyz ty mas zpravy blokovany…tak ti nikdo nemuze napsat:):)

briketka10

Péťo
Lukáš je asi mladší co já
vím, jestli by mě chtěl 😁

gagaga

:) vy jedna dohazovacko !
ale nepomuze to .. ja uz tady psala vsem ..a nic !
;(

  • iv-

petra15

…no, co se to dovidam…to vubec takhle neznam…na me cumej kazdej den v MHD…

gagaga

na me taky , peti , ale jinak ..
..uz jste slysela o blaznive babe z metra , jak ma PRAVO sedet ? to jsem ja ! :)

  • iv-

bolak

já to věděl!

gagaga

:p

petra15

:):)