fira

Pro všechny kteří něco ví o atomovém výbuchu.

Co se má při atomovém výbuchu dělat?Je to nadsázka ale pořádně se dívat protože to už víckrát v životě neuvidíte.

Nejlepší odpověď
dudu

Kdysi sovětský generál položil kontrolní otázku jednomu vojínovi: co uděláte, když nedaleko od vaší jednotky vybuchne atomová bomba".
Jeho odpověď údajně zněla: „pane generále, dlouze pohlédnu do epicentra výbuchu, protože ho zcela určitě vidím naposledy v životě“!

Další odpovědi
ten který je

Ještě je také vhodné při pozorování atomového výbuchu mít u sebe kvalitní sluneční brýle. 🙂

mojitek

Poradne si ten hřib prohlidnout,páč to je asitak to posledni co v zivote uvidite

vecernice

Smůla by byla to přežít a pak to nemít komu vyprávět.

ratrap

máte dost, ale dneska nejlepší co jsem četla:)