chucky

Pro Vero- omlouvám se dlouho jem tu nebyla…

Jsi sympaťanda, také studuješ dálkově, tak jsem se za Tebe zeptala někoho, kdo mi hodně pomáhá.
Děkujeme ANNAS, chybíš nám na odpovědi.cz.

Odpovědi
Vero

:)

standa

Vůbec nemám nic proti vaším vzájemným sympatiím 🙂

Ale nebylo by lepší vyslyšet doporučení adminů tohoto serveru a pokud to jde, tak si v takovýchto ´óosobních´ případech poslat mail?

Pokud se nemýlím, tak uživatelka Vero má povoleno zasílat maily…

GangstaHelper

Ano, to má. Někoho možná baví porušování pravidel.

Každému se to někdy stane, ale takto provokativně, vážně to máte zapotřebí?

Vero

Ale kluci… Dobře, omlouváme se, byly sme moc, moc zlé holky! … Vtip. Celé to začalo, když já sem chtěla poděkovat Chucky, ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jen-se-odvdecit-chucky ) protože ta NEMÁ povoleno zasílat emaily a ona mi pak prostě jen zas odpověděla taky tady. To je celé. Myslím, že se ani tak moc nestalo a způsoby ,,provokace,, znám také mnohem lepší. Děkuji za vaše pochopení.