bolak

PRO TY CO RÁDI NAKUPUJÍ NEBO VAŘÍ: Víte někdo z hlavy cenu nějaké z těchto potravin, ať to nemusím hledat?

Jedná se o hmotnost 100g:

Kreveta
Losos
Makrela
Platýz
Pstruh mořský
Sardinka
Sardinky v oleji
Sardinky v tomatu
Sleď nakládaný
Sleď
Sumec
Šproty
Štika
Treska
Tuňák
Tuňák v oleji
Úhoř
Ústřice
Uzený losos

Ementál 45%
Gouda
Hermelín
Jogurt bílý 3,5%
Máslo
Mléko plnotučné
Parmezán
Šlehačka
Tvaroh tučný

Dík.

Nejlepší odpověď
iceT

Já vím jen něco:
Tvaroh nevím jestli je tučný,ale je chutný,0,5kg asi 50 kč,albert
šlehačka předpokládám na šlehání,čím víc tuku tím dražší,200g asi 20kč
parmazán nekupuju
mléko plnotučné klidně i kolem 25 za litr,podle výrobce, v mlékomatu 17 kč
máslo jak které,kostka 250g kolem 30 kč
jogurt bílý nekupuju
hermelín nepíšeš jaký,ale tak 25 kč
gouda z pennymarketu výseč 139kč\kg,takže 13,9
ementál nekupuju
u některých rybiček bych mohla uvést z hlavy cenu za balení,ne za 100g,ale větčinou je to balení kolem 25–30 kč a u ryb vůbec nevím.Globus měl lososa kuchaného bez hlavy mraženého za 150\kg

hele,co dobrého vlastně vaříš?

Další odpovědi
sevos

Zapomněl jsi pivo,15 kč.

hanny 2

Tak dobře,hele,já si pamatuju akorát toto:

německý ementál – 400g – 69,90
losos mražený – 250g – 89,90 v akci
šlehačka – 15,90
máslo – 250g – 28,90 – dr.Halíř
100g si vypočítej!

Nakupuju v Lidlu.

arygnoc

chceš to aj doniesť?

suaeda

Podle seznamu to vypadá jako příprava na nějaký malý raut. Chybí jen drinky a pečivo.

bolak

Dejte někdo iceT za mě nominaci, ať se nemusí uzavírat otázka, dík.

iceT

ty brďo a za co si zasloužím nominaci?

bolak

no za to žes mi jako jediná odpověděla a nebyla na mě zlá :)

iceT

odpověěla jsem pouze částečně,ale díky

briketka10

tak tu nominaci iceT má jóó :DD

bolak

iceT: nic nevařím, počítám, jde čistě o prachy !!!

hanny 2

bolaku – slušně řečeno – běž někam…tos mě fakt pobavil!!!!

ahold

Není problém. 🙂
Všechny ceny nosím v hlavě. Ale nechci tě uvést v omyl. Každý prodejce je má jiné. A co když do toho zasáhne akční sleva? A dokonce stejný řetězec nemá na všech svých prodejnách stejné ceny. To už bys v tom měl úplný guláš.

bolak

No tak přibližnou cenu, z hanny 2 nic nedostanem, ta už je čtyřvykřičníkově pobavená. Jde mi konkrétně o množství vitamínu D obsaženýho v danejch potravinách, vzhledem k jejich ceně, ale to snad každej poznal.

Co se hanny2 nelíbí nevim, já přece nechci aby to někdo vyhledával všechno na internetu jako blbec, jasně sem napsal, že pokud někdo zná cenu nějakýho výrobku z hlavy, ať ji uvede, protože pro něj je to otázka 5 vteřin ji tam napsat, a pokud se najde 20 lidí a každej bude znát něco, tak je to pro každáho stále otázka 5 vteřin, a naopak já kdybych musel každou tu věc hledat, tak u toho strávím hodinu, a nechtějte mi tvrdit, že vašich 5 veteřin je důležitejších než moje hodina, to je už vod poslechu blbost, no né?

bolak

Kolik dokážete za 5 vteřin vyprodukovat nesmyslných otázek? No!? Já za hodinu MINIMÁLNĚ 106!!!! aha!!!!! (aha s 5ti vykřičníky, tak bacha na mě)

hanny 2

Já bych řekla,že jich dokážeš vyprodukovat ne za hodinu,ale za 5 vteřin tak 500.Ale klidně produkuj,celej večer se řehtám jako blázen!

bolak

a čímpak? to je myšleno vážně, mě to zajímá