hippeace

Pro ty co hrají The elder strolls: Oblivion dva úkoly a 2 problémy ě. ukol je od cechu zlodějů

1.ukol: ZRADA BRATRSTVA kde se mám po zjištění že „lovec upírů zabil upíra“ zeptat Carie Runelliho kdo je ten „lovec upírů“ tak jsem se ptala i té ženy a těd mám stále šipku na Carie Runellim
2.ukol:ZAPOMENUTÉ PŘÍBĚHY pracuji u stráží vejdu do vězení a vidím jen nějakého lotra ten mi vše řekne (že si toho člověka co hledám odvedla bledá paní) a dál nic ptala jsem se strážných i bezdomovců ale nic nevý nemohu se hnout z místa prohledala jsem celé měst :(

Odpovědi
arygnoc

nehral bych oblivion.

na tohle vážně, ale VÁŽNĚ nemám čas.