Michal Kole

Pro terry: Když chci aby člověk klikl na otázku tak musí být napsána výstižně a musí zaujmout a hned musí být jasné

aby člověk na ní klikl.

Na co je mi vysvětlení v otázce, když mi na ní nikdo neklikne ?

Adminům se omlouvám za další otázku, ale problém by vyřešil email uživateli, že v diskusi k otázce je nový příspěvek.

Dělá to KAŽDÉ diskusní forum, tak proč by to nešlo i zde.

Nejlepší odpověď
hanulka11

tady není ale diskuzní forum, to sis hochu popletl a máš s tím problémy i jinde – tak se uklidni

kdo diskutuje v diskuzi pod otázkou -tak se tam podívá

Další odpovědi
terry

Základ otázky si musíš promyslet a napsat ji krátce a výstižně.
Dlouze a bez rozmyslu to umí každý …
Doplňuji:
Právě, že tady to není žádné diskuzní fórum