terinkapelis

Pro sim vás co znamena minus preplatek na cezu?

Nejlepší odpověď
gecco

Viz Marci.
Jen – kdo tě o tom přeplatku infrormoval a jak?
ČEZ ti toto dá vědět na faktuře (vyučtování), přeplatek zúčtuje s příštími náklady (možná ti sníží zálohovou platbu), ale to je vše.
Jestliže se ti s takovýmto oznámením ozval někdo osobně a zve se na návštěvu, potom buď velmi obezřetná, pravděpodobně jde o dealera (kdovíčeho) a nebo o zloděje.

Další odpovědi
marci1

Přeplatek ( i když je tam minus ) znamená, že přeplatek v uvedené částce dostaneš od ČEZu zpět. Pokud bys musela něco doplatit, tam by tam byl nedoplatek. 🙂
Doplňuji:
Je pravdou, že přeplatek Ti asi ČEZ odečte od příštího vyúčtování ( jestli máš fakturu ).