Questman

Pro rodiče náctiletých slečen. Kontrolujete šatník své dcery?

Podle toho, co kdejaká žena povídá o důležitosti emancipace a hrozném mužském sexismu bych čekal přísná opatření ohledně oblečení, zvlášť v létě.
Místo toho si člověk často připadá ve škole jako v nějakém béčkovém porno filmu.
Ne, že by mi to nějak bytostně vadilo (až na tu maličkost s „koukat můžeš, sahat nesmíš“, ale zdá se vám to normální?

Ale vážně, dneska jsem v obchodě potkal jakousi 13ti letou slečnu a doteď nevím jistě, jestli měla opravdu tak kraťoučké kraťásky nebo jestli si nezapomněla kalhoty doma. Jasně, je vedro a pěkným bohatým klukům je třeba se zalíbit ale který normální rodič by pustil dceru ven v kalhotech (nebo spíš kalhotkách) co končí v půlce zadku?
Nemluvě o opravdu těsných legínách a dalších božských vynálezech, které by ovšem měly spadat do kategorie minimálně 15+, kterých jsou školy plné.
Víte vůbec, jak je to pro muže těžké? Jít na ulici a bát se na nějakou podívat aby z něj nakonec nebyl pedofil?
Z této situace vidím tři možná východiska.

  1. Buď by měly být určité druhy oblečení zakázány do určitého věku
  2. By měli mít rodiče trochu rozumu a nepustit dceru ven oblečenou/neo­blečenou a nebo…
  3. Pokud se 1 ani 2 neujme, je nutno snížit hranici légální souložitelnosti z 15 na 11

Nejlepší odpověď
KatkatkaW

Mě teda nekontrolují.. Ale ani nemusí, páč si stejně nemůžu takové hadříky se svou postavou dovolit.. :P Jinak mezi svými vrstevnicemi (15) moc nevídám ty, co by kontrolu/zákaz potřebovaly. Asi proto, že jsem z gymplu :)

Další odpovědi
NikkiHeat

Jasně, je vedro a pěkným bohatým klukům je .....

…už jen touto větou dokazuješ že máš podivné postoje…a to co píšeš dále mi připadá, že tak trochu sexuálně hajpruješ a máš s tím problém.

Teoreticky je to přirozenost žen že se chtějí líbit byť už v utlém věku a údělem nás mužů je to vydržet a hlavně z toho nebýt frustrován. Mimochodem zakazování šatníku nemá význam…my jsme odcházeli z domu v tesilkách a u kámoše jsme se převlékli a byli z nás metalisti.

huxa

Stejně by ti to musely dotyčné dovolit, tudíž by sis i po legalizaci pedofilních akcí legálně neužil. Smůla.

Mne osobně to nikterak nevadí a ani neznám zákon, který by něco takovéhoto zmiňoval (například veřejné pohoršování či kažení dětí, apod. ošem zde nastává problém, že to dělají samotné děti, mnohdy ještě trestně nezodpovědné a jak bys tedy potom chtěl odlišit malé kraťase na třinácce od kalhotek na tříleté holce, popř. kdyby někdě běhala naprosto nahá?)

arygnoc

mal by mať rozum štát a do škôl zaviesť uniformy.

fungovalo to v zssr, funguje to i v británii.

ostatným dámam:
túžba páčiť sa od malička mužom neznamená lascívne ich provokovať.

Questman

Nevím, jestli by tohle řešily zrovna školní uniformy, mimo školu by se stejně oblékaly jako ***.

Máš pravdu, nikdo neříká, že se člověk neovládá ale je špatně, že se ovládat musí. Krátká trika, stylové věci – jasně, to je normálka ale to, že ty malý děcka z místní základky už nosí něco jako tohle http://www.om­lazeni.cz/sha­red_files/uplo­aded_new/23/2­38056/2298065_1_13275840­17_detailx.jpg mi nepřipadá normální.

Mě vždycky pobaví to genderové srovnávání. Hlavně reakce feministek a zastánců rovnoprávnosti, kdy pak sami popírají své názory.
Jakpak by asi společnost reagovala, kdyby chodili kluci oblečení ve věcech, přes které by byl vidět každý zákrut přirození a každý fald na břiše? ;) Největším problémem mi ale připadá erekce. Je snad normální, že když se před vámi promenuje holka, která vypadá na 18 (ač je jí 14) pomalu nahá, tak se prostě občas stane, že nechtěně vyvěsíte standartu. Nedá se tomu zabránit, jedině snad s nějak extrémně silnou vůlí nebo extrémně nízkou potencí, a tím nás tyto doslova staví do dost nepříjemných situací na veřejných místech a dalo by se to brát i jako způsob genderové šikany, protože pokud se vzruší dívka, tak (pokud to není vážně extrém) to většinou není vidět a reakce okolí je tedy nulová, zatímco v případě nás – mužů pak v autobuse vypadáte jako úchyl.

petra15

Questman, no díky za peknej nápad…sezeneme si s kámoskama „niplíky“ (gumové velké prsní bradavky)pod mikinu na prsa, a máme o zábavu postaráno…:-)xD

zzzzz

uniforma – burka 🙂DDDDDDDDDDDD

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bur­ka

petra15

🙂

huxa

Přesně, a vůbec, měl by se celý ZSSR vrátit…