iceT

PRO REHU-RECEPT NA PIZZU V DISKUZI U OTAZKY-MATE RADI PIZZU?

Nejlepší odpověď
pondělí

svůj recept neprozradím,rodově jsem jej zdědil v minulém roce a postoupit jej můžu za určitých okolností,ale funguje už několik století,
ale.TO ZÁHADNÉ ALE,MŮŽE BÝT SEBELEPŠÍ RECEPT,ALE JEK JSOU LEVÉ RUCE,NIC NEFUNGUJE,

PŘÍKLAD,JÍDAVAL JSEM ROKY VYNIKAJÍCÍ KNEDLÍKY
OD STARŠÍHO KUCHAŘE,TEN ROZDÁVAL RECEPTY NA VŠECHNY STRANY,I UKAZOVAL JAK JE DĚLÁ,ALE NIKDO TO NEDOKÁZAL,JEN ON
PROSTĚ JE TO V RUKÁCH A NE V RECEPTU,TAK JEZTE CO UMÍTE

Další odpovědi
ReHu

Díky, vyzkouším. Z listového těsta jsem ještě pizzu nejedla.