Georgo2010

Pro programátory: Jak v dokumentu MS Word 2003 postupovat při vytváření záložek, aby při uložení do HTML se nepřesunuly?

Vytvářím dokument ve Wordu 2003 a k jednotlivým nadpisům kapitol přidávám záložku. Po uložení do HTML formátu se záložky chybně přesunou přímo do odstavce s textem.

Odpovědi
Alesh

Ty děláš HTML stránky ve Wordu? No, to je dobrá prasárna! 🙂 Použij nějaký rozumný editor, minimálně FrontPage. Pak nebudeš muset řešit nějaké nestandardní chování při zobrazení v prohlížeči.