Georgo2010

Pro programátory: Existuje nějaký moderní editor (nejlépe freeware) pro tvorbu nápovědy k programu?

Potřebuji, aby nápověda zobrazovala současně i obsah, příp. rejstřík a vyhledávání.

Nejlepší odpověď
anonym

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Lis­t_of_help_autho­ring_tools
Doplňuji:
sám používám Dr.Explain

Další odpovědi
MartinR

a jakou nápovědu chceš – jaký formát?
navíc některé programovací jazyky mají i vlastní prostředky pro help
jinak ta minulá odpověď s odkazem je vyčerpávající = stačí si jen vybrat :)