Zlatý

Pro přípravu čerstvého ovocného i zeleninového nápoje volíte raději šťávu z odšťavňovače ,nebo smoothie?

Měl by to být vánoční dárek.
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Dík. Já jsem taky pro smoothie. Obdarovávaný touží po odšťavňovači, ale myslím, že o smoothie makerech nemá tucha :-).

Můžete doporučit vaši oblíbenou kombinaci?

Dík :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nerad tomu říkám "smoothie" - ale jo, rozmixovaná zelenina (ovoce) je lepší, než pouhá šťáva z ní...
;-)
Takové mango s tabascem je lahodné - a i zasytí...
;-)
Z běžnějšího ovoce - hrušky (ideálně máslovky, ale můžeš použít i jablka - žňůvky), trocha cukru (lépe karamel), trocha vody, limetka (citron), ale nesmíš to mixovat dlouho.
Nebo ananas (oloupaný, ale i se ´středem´), lehounce osolit a dle chuti opepřit, vody tak třetinu ananasu (nebo o něco méně).
A i něco se zeleniny - okurek (polní, ne moc velký - ne ´suchý´), 4-5 sroužků česneku, tabasco (aspoň polévková lžíce), kolik okurku, tolik vody (cca, objemově) - ale to je ´lomcovák´... A můžeš přidat tak deci vodky...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Také volím "smoothie". :-))

Doplnění : Pokud touží po odšťavňovači, chce mít ty šťávy jen tekuté. :-)

Stříbrný

Smoothie, každé ráno.

Bronzový

Přístroj, ve kterém se dá vytvořit něco jako "smoothie" má hodně domácností (jen se tomu tak dřív neříkalo), je jednodušší a levnější. Možná proto budete dostávat více kladných zpráv tímto směrem. Já mám nízkootáčkový odšťavňovač a jsem s ním spokojen. Mixér používám jen na ovoce, která nejsou do odšťavňovače vhodná (třeba banán). Odšťavňovač se hůře čistí a je dražší. Pokud po něm ale touží, nekupoval bych nic jiného (taky nemám rád, když si přeji něco a dostanu něco trochu jiného = proto si raději takové věci koupím sám). Možná je mu to skutečně jedno, ale to my takhle nerozhodneme.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Dokud mám zbytky klů, tak si tu zeleninu a ovoce pohryžu, nepotřebuju z toho žblemcat šťávičky jak nemluvně. Až mi ty zbytky skloviny odejdou, tak si třeba pošťávuju, ale dokud koušu, tak pokoušu. To by mě m*dlo, zas nějaká US móda - napřed Satan "Mr. Coca-Cola" Klaus, mufiny, pak kapkejky a teď zas smůty. Do anusu s tím. :-E

Stříbrný

Agneta

cocheem > to by byla hezká a bodovatelná odpověď:D
já bych ještě dodala, že smoothie je jen něco jako rychlovka na cestách, - z regálu, aby byly denně vitamíny, tedy pro ty, co spěchají z práce - jakožto první pomoc, a nakonec jsou dokonce levnější než ty mizerné coly s fosfátem(=prostředek na stárnutí organismu):DDD

Stříbrný

Agneta

> překlep...(už jsem dlouho nepsala)

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.