tuCZek

… pro příjemné usínání …

Povídá jedna vlaštovka druhé:
„Hele,bude pršet“
„Jak to víš?“
„Lidi na nás čuměj“

Dobrou noc :)

Doplňuji:
Dva zajíci hulí u řeky trávu a válíse smíchy až usnou. Vyleze krokodýl a jedného sežere, z tlamy mu koukají jen uši. Druhý se probere, kouká a říká: „Voe, sem nevědel, že máš spacák od Lacoste“ :)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Tak i já přispěju =)

Zastaví řidič na dálničním odpočívadle a jde na záchod. První kabinka je obsazena, tak jde do druhé, posadí se atd. Z vedlejší kukaně se ozve: „Ahoj“. Řidič není zvyklý bavit se na záchodě a tak úplně tiše odpoví „Nazdar“.
„Co tam děláš?“ Řidič dost v rozpacích odpovi:
„No, co bych tak asi dělal…“ a odvedle se ozve:
„Víš co, já ti zavolám za chvíli, nějakej blbec tady vedle mi odpovídá.“

Bůh: „Jak sis Adame jistě všiml, daroval jsem ti mozek a penis.“
Adam: „Ano?“
Bůh: „Je v tom ale háček. Dal jsem ti pouze tolik krve, abys nemohl používat oba najednou.“

DOBROU VŠEM =)

Další odpovědi
dědapetr

Dobrou.
Jede chlápek na Harleyi, černá kožená bunda, černá helma a frčí si to 250 km/h a najednou vidí, přímo proti němu letí vrabec. A za pár vteřin PRASK, vrabec narazí do helmy. Omráčený vrabec leží na zemi, chlápek ho vezme do ruky a říká si, chudák vrabec, co teď s ním. Tak ho vezme domu, dá ho do klícky, dá mu tam mističku s vodou, kousek chlebíčku a nechá ho tak. Vrabec se asi po dvou hodinách probere, a rozhlíží se a říká si: Mříže,…voda,…chle­ba..... tak to je konec , já ho zabil…

barnajka

  1. Baví se dva kamarádi:

„Ty máš nový notebook“?
„Jo – a úplně zdarma“.
„Nekecej, jak to“?
„Byl jsem u kamarádky a ten její notebook nefungoval. Tak jsem se s tím Páral asi 4 hodiny, ale nakonec jsem ho opravil. A ona si sedla na stůl, svlékla si kalhotky a řekla: "Za to si můžeš vzít, co chceš“.
Tak jsem si vzal ten notebook."

„Dobře jsi udělal. Vždyť v těch kalhotkách bys vypadal jako buzerant“ :))

  1. Kristus se plazí po poušti. Plazí se den, dva dny, tři… Najednou se proti němu plazí starší chlápek. Zastaví se spolu a Kristus se ptá:

„Co tady děláš?“
„Hledám svého syna..“
„To je zajímavé, já hledám otce…“
„A čím byl tvůj otec?“
„Truhlářem.“
„Ale já jsem také truhlář!!!!“
Kristus se zamyslí: „A měl tvůj syn nějaké zvláštní znamení?“
„Ano, měl otvory v chodidlech a dlaních“, odpoví chlapík.
Kristovi se rozzáří oči:
„Tati!!!“
„Pinochio!!!“ :D

PS: Dobrou vespolek! ;)

VampGirl

Otec se ptá synka: „Tak co bys chtěl, aby ti přinesl čáp? Bratříčka nebo sestřičku?“ „Tati, po městě chodí tolik krásných ženských… a ty spíš s čápem?“

Při startu letadla: "Dámy a pánové, mluví k vám kapitán. Právě se nacházíte na palubě největšího letadla světa. V tomto patře najdete bar a restauraci, v druhém pak bazén a kurty. V třetím patře si pak můžete zkrátit cestu návštěvou kina a divadla. No a teď mi držte palce, já se to hovado pokusím rozjet.

Tak dobrou. 🙂