Avatar uživatele
tuCZek

… pro příjemné usínání …

Povídá jedna vlaštovka druhé:
„Hele,bude pršet“
„Jak to víš?“
„Lidi na nás čuměj“

Dobrou noc :)

Doplňuji:
Dva zajíci hulí u řeky trávu a válíse smíchy až usnou. Vyleze krokodýl a jedného sežere, z tlamy mu koukají jen uši. Druhý se probere, kouká a říká: „Voe, sem nevědel, že máš spacák od Lacoste“ :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, VampGirl, hanny 2, barnajka, anonym, SINGO, anonym před 4600 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Tak i já přispěju =)

Zastaví řidič na dálničním odpočívadle a jde na záchod. První kabinka je obsazena, tak jde do druhé, posadí se atd. Z vedlejší kukaně se ozve: „Ahoj“. Řidič není zvyklý bavit se na záchodě a tak úplně tiše odpoví „Nazdar“.
„Co tam děláš?“ Řidič dost v rozpacích odpovi:
„No, co bych tak asi dělal…“ a odvedle se ozve:
„Víš co, já ti zavolám za chvíli, nějakej blbec tady vedle mi odpovídá.“

Bůh: „Jak sis Adame jistě všiml, daroval jsem ti mozek a penis.“
Adam: „Ano?“
Bůh: „Je v tom ale háček. Dal jsem ti pouze tolik krve, abys nemohl používat oba najednou.“

DOBROU VŠEM =)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Dobrou.
Jede chlápek na Harleyi, černá kožená bunda, černá helma a frčí si to 250 km/h a najednou vidí, přímo proti němu letí vrabec. A za pár vteřin PRASK, vrabec narazí do helmy. Omráčený vrabec leží na zemi, chlápek ho vezme do ruky a říká si, chudák vrabec, co teď s ním. Tak ho vezme domu, dá ho do klícky, dá mu tam mističku s vodou, kousek chlebíčku a nechá ho tak. Vrabec se asi po dvou hodinách probere, a rozhlíží se a říká si: Mříže,…voda,…chle­ba..... tak to je konec , já ho zabil…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

  1. Baví se dva kamarádi:

„Ty máš nový notebook“?
„Jo – a úplně zdarma“.
„Nekecej, jak to“?
„Byl jsem u kamarádky a ten její notebook nefungoval. Tak jsem se s tím Páral asi 4 hodiny, ale nakonec jsem ho opravil. A ona si sedla na stůl, svlékla si kalhotky a řekla: "Za to si můžeš vzít, co chceš“.
Tak jsem si vzal ten notebook."

„Dobře jsi udělal. Vždyť v těch kalhotkách bys vypadal jako buzerant“ :))

  1. Kristus se plazí po poušti. Plazí se den, dva dny, tři… Najednou se proti němu plazí starší chlápek. Zastaví se spolu a Kristus se ptá:

„Co tady děláš?“
„Hledám svého syna..“
„To je zajímavé, já hledám otce…“
„A čím byl tvůj otec?“
„Truhlářem.“
„Ale já jsem také truhlář!!!!“
Kristus se zamyslí: „A měl tvůj syn nějaké zvláštní znamení?“
„Ano, měl otvory v chodidlech a dlaních“, odpoví chlapík.
Kristovi se rozzáří oči:
„Tati!!!“
„Pinochio!!!“ :D

PS: Dobrou vespolek! ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Otec se ptá synka: „Tak co bys chtěl, aby ti přinesl čáp? Bratříčka nebo sestřičku?“ „Tati, po městě chodí tolik krásných ženských… a ty spíš s čápem?“

Při startu letadla: "Dámy a pánové, mluví k vám kapitán. Právě se nacházíte na palubě největšího letadla světa. V tomto patře najdete bar a restauraci, v druhém pak bazén a kurty. V třetím patře si pak můžete zkrátit cestu návštěvou kina a divadla. No a teď mi držte palce, já se to hovado pokusím rozjet.

Tak dobrou. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek