Meffinka

pro pokladní kauflandu

Asi je to blbá otázka, ale je tu nějaká pokladní z kaufu, která má zapsané kódy pečiva? U nás jsou pokladny pomalé na zobrazování a lidi jsou pak nepříjemný. Moc prosím, jestli mi některá z vás pošle kódy ve wordu nebo tak nějak..tam nám nikdo nepomáhá a to ponižování je vážně strašný. Moc děkuju
(kdo neví jaké to je – nepomůžou mi hrubé komentáře)

Nejlepší odpověď
led

Bežne sa používa ako pomôcka kódová kniha – vyobrazenia na papieri,kde je pod obrázkom kód, mávajú to aj v Kauflande. Vyžiadajte si to.
Druhá možnosť je, tie kódy pracne opísať a vytvoriť si vlastnú kódovú knihu.

Další odpovědi
postcd

co napsat email kauflandu, třeba to není tajná informace

uccello

Vůbec se neboj a řekni svému nadřízenému. Pokud je v pohodě, tak ti je dá. Pokud je to svině (k čemuž bych se spíše přikláněl), tak tě zdrbe. Pak jedině napsat nahoru na nějakou jejich centrálu, ale tam se asi obyčejnou prodavačkou zabývat nebudou a ještě budeš mít průšvih, jak sis vůbec mohla dovolit napsat mail. :) Znám tyhle kretény.