kenyrts

Pro pěknou jarní náladu a zamyšlení…

http://letecka­posta.cz/937193969

Nejlepší odpověď
annas

Sice už pomalu rozkvétají meruňky, na zahradě v trávě se rozprostírají koberce fialek, sem tam vyčuhuje krokus, ale na fotografiích je vše mnohem krásnější. K jaru patří roztomilá zvířecí mláďatka – zajíček, beránek – symboly Velikonoc, svátků lásky a věčnosti …
Jinak život připomíná cestu vlakem, do něhož lidé vstupují a vystupují z něj. U některých jedinců si přejeme, aby navždy zůstali, jiní mohou klidně vystoupit … Občas je cesta plná příjemných i nepříjemných překvapení, radosti i smutku… neměla by v ní však chybět láska, přátelství …

Další odpovědi
johana 56

Uklidňující,krás­né,moudré a inspirující.Bohužel „Tak málo,málo je lásky…“(myšleno všeobecně).