bolak

Pro nejdou v jednom prohlížeči otevřít dvě různý mejlový schránky, třeba na seznamu?

A prosil bych tentokrát nějaké rozumné technicky obstojné vysvětlení, a né že „to prostě nejde“ nebo „jelikož je to tak udělaný“ případně „protože bagr“, jak to máte ve zvyku.

Nejlepší odpověď
www

Ale jde to.. Stačí např. otevřít v novém okně máš to. Jen se snaž, nebuď líné a uvidíš 😁.

Další odpovědi
quentos

Mně to teda ve Vopeře de.

… ale jestli to v ňákým z prohlížečů nejde, je to evidentně z důvodu bezpečnosti. (Chtít se hrabat ve dvou seznamovskejch schránkách současně je přece podezřelý.)

suaeda

Pokud potřebuji nějakou aplikaci s přihlášením např. rezervaci na jízdenky na studentagenci otevřít 2× tak mám spuštěny běžně dva prohlížeče firefox a operu. Tak by to mělo jít i i na jiné weby i emaily.

bolak

www: no, to je přesně ono, takovou odpověď jsem očekával, proto jsem psal to dlouhosáhlé doplnění a doufal že většina pochopí co mě vlastně zajímá…

marně :)

Takže znovu a ještě jednoduššeji, ať i žáci nižších ročníků…
www, dávej pozor a čti pozorně otázku, a jestli nevidíš na tabuli, požádej někoho ze zadních lavic ať tě vezme na koně.

Zajímá mě, proč není možný nezávisle na sobě otevřít dvě různé e-mailové schránky v jednom okně prohlížeče, ale u jakýchkoli jiných běžných stránek to normálně jde.

anonym

K tematu : :))

bolak

a sueda druhej, já sem ptám čím to je > http://www.you­tube.com/watch?v=DTJmJH4­qMoU&feature=pla­yer_detailpage#t=12s a on mi radí jak na to mám udělat aby to nebylo

smazat je všechny!!! a tebe taky :)