Avatar uživatele
bolak

Pro nejdou v jednom prohlížeči otevřít dvě různý mejlový schránky, třeba na seznamu?

A prosil bych tentokrát nějaké rozumné technicky obstojné vysvětlení, a né že „to prostě nejde“ nebo „jelikož je to tak udělaný“ případně „protože bagr“, jak to máte ve zvyku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Syd, suaeda, anonym před 4247 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ale jde to.. Stačí např. otevřít v novém okně máš to. Jen se snaž, nebuď líné a uvidíš 😁.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Mně to teda ve Vopeře de.

… ale jestli to v ňákým z prohlížečů nejde, je to evidentně z důvodu bezpečnosti. (Chtít se hrabat ve dvou seznamovskejch schránkách současně je přece podezřelý.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Pokud potřebuji nějakou aplikaci s přihlášením např. rezervaci na jízdenky na studentagenci otevřít 2× tak mám spuštěny běžně dva prohlížeče firefox a operu. Tak by to mělo jít i i na jiné weby i emaily.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

www: no, to je přesně ono, takovou odpověď jsem očekával, proto jsem psal to dlouhosáhlé doplnění a doufal že většina pochopí co mě vlastně zajímá…

marně :)

Takže znovu a ještě jednoduššeji, ať i žáci nižších ročníků…
www, dávej pozor a čti pozorně otázku, a jestli nevidíš na tabuli, požádej někoho ze zadních lavic ať tě vezme na koně.

Zajímá mě, proč není možný nezávisle na sobě otevřít dvě různé e-mailové schránky v jednom okně prohlížeče, ale u jakýchkoli jiných běžných stránek to normálně jde.

před 4247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

K tematu : :))

před 4247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a sueda druhej, já sem ptám čím to je > http://www.you­tube.com/watch?v=DTJmJH4­qMoU&feature=pla­yer_detailpage#t=12s a on mi radí jak na to mám udělat aby to nebylo

smazat je všechny!!! a tebe taky :)

před 4246 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek