bowery

Pro napsání zavináče potřebuji změnik jazyk z CS na Angl. a nevím jak na to, pomozte!

na spodní liště u NB mám zobrazeny funkce např.antivir, připojení k síti, zvuk atp.Chtěla bych tam taky zobrazit jazyk(CS ,nebo An)jak to udělat?

Nejlepší odpověď
briketka10

klikem na CS přepneš na en Angličtina ( Spojené státy )
pro zavináč stiskni pravý ALT a malé v ( na české klávesnici )

Další odpovědi
Lamalam

Pro přepínání jazyků obvykle funguje Shift+levý ALT.

anonym

Zavináč můžeš napsat také klávesou ALT + číslicema 64.

www

V případě českého jazyka na klávesnici stačí při držení Alt stisknout písmeno ‚v‘ a napíše to @ 😉
Praxe

atoris

Ja píšem @ stlačením pravý alt + v. Nemusím prepínať klávesnicu.

Quimby

klikny pravým na lištu->panely nástrojů>zaškrtni panel jazyků

arygnoc

ctrl+alt+v = @
alt+064 = @

nemusíte nič prepínať.