Kamionacka09

Pro muze: Jaky je to pro vas pocit videt jak vasi milej roste v brisku vase dite?

Nejlepší odpověď
arygnoc

tichá úcta k prírode, je to zázrak.
A nielen u môjho dieťaťa, vôbec u všetkých živých tvorov.

Dúfam, že mojej milej už to bruško nenarastie, dôchodok by som si rád užil.

Další odpovědi
Drap

Arygonc to naspsal dobře, je to zázrak. Pocity se těžce popisují, a taky je to víc než třicet let. Ale pokaždé když vidím že někde vzniká nový život, tak je mi dobře a zírám v němém úžasu.