Jahoda

Pro Miroslavst- kde tento program najdu nebo stáhnu?

Děkuji za Vaši odpověď, ale potřebovala bych vědět, kde tento program najdu, popřípadě stáhnu? děkuji a přeji hezký večer :)

Nejlepší odpověď
quentos

dá se najít třeba zde – viz zdroj

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz

Další odpovědi
Miroslavst

Je instalován současně s instalací operačního systému windows.
Nevím co přesně máte, já mám xp a to bez SP3. Říkám to proto, protože dřív jsem měl sp3 a tam to bylo hned vedle hodin a když jsem na to najel myší, ukázalo mi to nepřihlášen.
Teď jsem to našel normálně ve start-všechny programy a tam je windows messenger.
a jinak není zač a taky přeji krásný večer.