mosoj

Pro milovníky přírody .

http://www.youtube-nocookie.com/em­bed/xHkq1edcbk4?rel=0
Doplňuji:
Nezjišťuji co běhalo po netu nebo ne.
Jestli to bylo již tady ? je to možné, ale mazat to nebudu.

Nejlepší odpověď
johana 56

Díky.Příjemné teplé pohlazení přírody v mrazivých dnech.

Další odpovědi
Andělé

Tak něco tak překrásného z blízka jsem ještě neviděla. Koukaly jsme na tu nádheru s dcerou a obě jsme zcela oněměly…tj.fas­cinující!
Přírodu miluju celým svým srdcem…KRÁSA! Děkujeme.

aramah

To nevadí že už to bylo, je to hezké a snad to nikomu nemůže vadit :)

anonym

No vidíte, a já to ještě neviděl.Jedním slovem – úchvatná podívaná!

Jikra

Naozaj moc pekné.Už aby to tu zase bylo, tím myslím aspoň jaro.

briketka10

já to nikdy neviděla KRÁSA, ti netopýrci, motýli no NÁDHERA !!

led

Zahrialo to…

hanny 2

Já chci jaro.....!!!

anonym

Příroda nás neustále znovu fascinuje, mosoji, nic nemaž!
Občas mi také chodí mailem podobné přílohy a odkazy, ale tohle jsem zatím neviděl.
P.S. ad pizlicka, označit všechny reagující na tuto otázku za hlupáky, je zrovna od tebe docela troufalost. Právě Darwinova evoluce pojednává o vývoji trvajícím mnoho miliónů let. Naopak Bůh stvořil faunu za jediný den. Budiž ti přána tvá víra, ale nesnášenlivost k nevěřícím je příznačná spíše pro fanatické muslimy a podobné extrémisty.
Asi jsi nikdy neslyšela o makrosnímcích, rychloběžných kamerách, časosběrném a fázovém snímání a dalších vymoženostech moderní techniky a optiky.
Nač něco digitálně vyumělkovávat, když realita může být úchvatnější než všechna umělá kouzla?

jendahun

Tak bylo fakt nádhera.Ještě jsem to neviděl.To se povedlo.

Drap

Jo, pěkný, na netu to cestuje asi půl roku, dokonce mám pocit že už to bylo i tady.
Mazat ji by byl nesmysl. I kdyby tady byla, tak je to určitě pěkné a zajímavé, tak proč by to nemělo vidět více lidí.

pizlicka

krasa.jen hlupak muze tvrdit,ze tohle vzniklo nahodou.CO TO POVIDAS???ZREJME JSI ME NEPOCHOPIL.TO,CO TU MOSOJ DAL,JEN UKAZUJE EXISTENCI VYŠŠÍ BYTOSTI,A VYVRACI DARWINOVU TEORII,ZE SVET VZNIKL NAHODOU,VELKYM TRESKEM.PRIRODA A VSE V NIJE USPORADANE,PRO­MYSLENE,ZADNA NAHODA.TOT NA VYSVETLENOU PRO TEBE,JAKOZTO MENE CHAPAJICIHO.NENI MIM STYLEM ANI V NAZNACICH DELAT ZE SEBE VIC A URAZET LIDI.darwinova teorie rika,ze zivot vznikl velkym treskem.dobrá axle,hodim ti do domu bombu,a treba se ti to tam lip usporada.to je sance,jako kdyz vemes na lopatku cervene a bile fazole,a na lopatce zustanou jen bile.takove procento vzniku inteligentniho zivota na zemi nabizi evolucni teorie.