Pro milovniky pisma,je uzasne napsat myslenku na papir,

kdy to asi vzniklo,a jak to pojmenovat?A jaky je rozdil mezi fenickym a klinovym pismem-zajima me to?
Doplňuji:
Ale ano,co clovek to zajem!

Nejlepší odpověď
annas

Máte pravdu, Ilines, že písmo je největším vynálezem. Ale hodit myšlenky na papír každý neumí dokonale. Mnozí se vyjadřují poeticky, jsou mistry … Dostávat a číst krásné dopisy je určitě zážitek …

Jinak opět vkládám odkaz.

Zdroj: http://www.phil­.muni.cz/~dchyt­kova/

Další odpovědi
ReHu

No…myslím, že je táké úžasné, že napsaná moudrá věta (nejlépe rukou) má mnohem větší „sílu“ než pouze vyslovená. Ta brzy zapadne pod množstvím dalších myšlenek.

anonym

No,tedy nevím jestli vás to zajímá!

ReHu

Vítám tě zpátky. Dlouho jsi tu nebyla 🙂.

anonym

Dekuji Rehu,mela jsem tezkosti se zdravim,ale pred,jsem trochu cestovala.Je to uz v poradku a jsem rada mezi Vama.Zdravim Vas.