Lizart121

Pro majitele tabletů: Proč si pořizovat tablet?

Přemýšlím o koupi Eaget M12 (Nechci iPad, Note, ani žádné tablety této třídy, ikdyž je považuji za nejlepší). Na internetu jsem mnoho článků o důvodech pořizování tabletů moc nenašla, takže vás o popsání několika důvodů prosím. Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bedy

Tablet je dobrý na prohlížení internetu, pouštění filmů, fotek, případně na nějaké hry.

Tento tablet bych si nekoupil hlavně kvůli tomu, že má starý Android 2.3 (vybírejte s Androidem 4.0 nebo jiným operačním systémem).

Další odpovědi
mosoj

Tablet má hlavně multimediální určení včetně internetu !
Je malý, lehký, tenký, má dlouhou výdrž na AKU a vynikající rozlišení displeje.
Já osobně ho chci na prohlížení fotografií, protože nic jiného co by mělo kvalitnější displej neseženu.

balca

internet,prezen­tace,fotky,fil­my,hry,na cesty
Doplňuji:
Bedy: a XDA vám nic neříká ?

Razza

Třeba takovej tablet Nova I10E s 9" LCD stojí jen 3000 Kč (plus nějaký drobný). A jestli chceš nějakej levnej, tak za 1600 dělají 7" verzi. Dobrý především pro někoho, kdo na tom hraje hry, kouká na filmy, nebo čte knížky. A když si pořídíš něco se SIMkou, tak můžeš i surfovat na netu, wifina pořád ještě není všude.