Pro majitele konzole XBOX 360: Jste spokojeni nebo byste bývali šli do jiné?

Chystáme se koupit tuto konzoli i s Kinectem, tak zatím sondujem. Jste spokojení? Na co bychom měli dát bacha při koupi?

Odpovědi
SickBreed

Xbox 360 mám, stejně tak Wii od Nintenda. Spokojenost s obojím, každá konzole je jiná a přináší jiné hry… je to o vkusu. (Jen PS3 stojí za houby 🙂

Do Kinectu bych nikdy nešel…je to hovadina, hry pro ní jsou nesmyslný blbosti který se dají hrát maximálně v těžký opilosti na párty a prostě to neni určený hráčům primárně. Stačí mi motion ovladače u Wii, kde nemusim poskakovat jak idiot (jenom máchat rukama jak idiot) a i tak toho mám dost a když je možnost, vždycky to ovládám bez pohybu.

anonym

Pro SickBreed: U XBOXu jsou i různý kapacity…4, 32GB. Hraje to nějakou významnou roli?